EAK-s on 11 töötajat, kellest 10 tegutsevad peaassessoritena akrediteerimise ja pädevushindamise läbiviimisel ning lisaks kasutatakse hindamistel rohkem kui 150 EAK-välist konkreetse eriala asjatundjat (assessorit/eksperti).

Töötajate kontaktandmed:

Eire Endrekson, MBA, EAK juhataja
Telefon: 5 071 782
e-mail: Eire@eak.ee

Anastassia Filimonova, kvaliteedijuht
e-mail: Anastassia@eak.ee

Katsetamise, kalibreerimise ja mõõtmise üksus:

Paavo Ruzitš, BSc, akrediteerimisjuht-üksusejuht
Telefon: 5 253 906
e-mail: Paavo@eak.ee

Kaire Tõugu, MSc, peaassessor
Telefon: 5 177 571
e-mail: Kaire@eak.ee

Toomas Tiivel, PhD, peaassessor
Telefon:53 829 991
e-mail: Toomas@eak.ee

Kristina Egorova, MSc, peaassessor
Telefon: 56 999 258
e-mail: Kristina@eak.ee

Kaarel Simson, MSc, peaassessor
Telefon: 58 360 825
e-mail: Kaarel@eak.ee

Aleksandr Prokopenko, MSc, peaassessor
Telefon: 53 933 378
e-mail: aleksandr@eak.ee

Sertifitseerimise, inspekteerimise ja tõendamise üksus:

Maia Valm, MSc, peaassessor
Telefon: 53 021 211
e-mail: Maia@eak.ee

Marko Part, PhD, peaassessor
Telefon: 53 825 557
e-mail: Marko@eak.ee

Ana Jurkeviciute, MSc, peaassessor
Telefon: 59 186 669
e-mail: Ana@eak.ee

NB! Üldine e-mail: info@eak.ee












  

NB!
Akrediteeritud asutuse või ulatuse leidmiseks palume kasutada rubriigis "AKREDITEERITUD ASUTUSED/PÄDEVAD MÕÕTJAD" asuvat otsingut "Otsi ettevõtet"
Eesti Akrediteerimiskeskus | Akadeemia tee 21/6, Tallinn 12618, EESTI | Telefon: +372 6 055 050 | E-post: info@eak.ee