EAK-s on (seisuga 24.04.2019) 14 koosseisulist töötajat, kellest 10 tegutsevad peaassessoritena akrediteerimise ja pädevushindamise läbiviimisel ning lisaks kasutatakse hindamistel rohkem kui 140 EAK-välist konkreetse eriala asjatundjat (assessorit/eksperti).

    Töötajate kontaktandmed:

    Kristiina Saarniit, MSc, juhatuse liige
    Telefon: 6 021 300, 5 249 784
    e-mail: Kristiina@eak.ee

    Viktor Krutob, MSc, kvaliteedijuht
    Telefon: 6 021 806, 5 236 381
    e-mail: Viktor@eak.ee

    Katri-Kaisa Adamson, raamatupidaja
    Telefon: 58 605 333
    e-mail: Katri-kaisa@eak.ee

    Evelin Lauri, assistent
    Telefon: 59 199 970
    e-mail: Evelin@eak.ee

    Katsetamise, kalibreerimise ja mõõtmise üksus:

    Paavo Ruzitš, BSc, akrediteerimisjuht-üksusejuht
    Telefon: 6 021 991, 5 253 906
    e-mail: Paavo@eak.ee

    Anastassia Filimonova, MSc, peaassessor
    Telefon: 6 018 432, 56 676 821
    e-mail: Anastassia@eak.ee

    Kaire Tõugu, MSc, peaassessor
    Telefon: 6 018 432, 5 177 571
    e-mail: Kaire@eak.ee

    Kalju Anni, MSc, peaassessor
    Telefon: 6 021 991, 5 047 081
    e-mail: Kalju@eak.ee

    Toomas Tiivel, PhD, peaassessor
    Telefon: 6 021 991, 53 829 991
    e-mail: Toomas@eak.ee

    Kairi Otto, PhD, peaassessor
    Telefon: 6 018 432, 59 198 666
    e-mail: Kairi@eak.ee

    Argo Pandis, peaassessor
    Telefon: 53 933 378
    e-mail: Argo@eak.ee

    Sertifitseerimise, inspekteerimise ja tõendamise üksus:

    Eire Endrekson, MBA, akrediteerimisjuht-üksusejuht
    Telefon: 6 021 994, 5 071 782
    e-mail: Eire@eak.ee

    Maia Valm, MSc, peaassessor
    Telefon: 6 021 994, 53 021 211
    e-mail: Maia@eak.ee

    Marko Part, PhD, peaassessor
    Telefon: 6 021 806, 53 825 557
    e-mail: Marko@eak.ee

    NB! Üldine e-mail: info@eak.ee